Styropian EPS 70-040

Styropian EPS 70-040 służy do ocieplenia ścian pod tynk. Jego rozległe zastosowania czynią go materiałem uniwersalnym w wielu inwestycjach termoizolacyjnych. Produkt ceniony przez fachowców i użytkowników końcowych z uwagi na doskonałe właściwości i niską ceną. Przez ściany budynku ucieka aż 40% ciepła. Dlatego wybór odpowiedniej izolacji ścian jest tak ważny w kompleksowym procesie dociepleń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Styropian EPS 100-038

Styropian EPS 100-038 służy do izolacji podłóg i dachów o wszechstronnych zastosowaniach. Styropian ten stanowi istotny element budowy zawsze wtedy gdy rozważamy utrzymanie wysokich właściwości termoizolacyjnych. Dlatego też tak wiele uwagi poświęciliśmy na stworzeniu solidnego styropianu o doskonałych właściwościach izolacyjnych i przystępnej cenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Styropian EPS 200-036

Styropian EPS 200-036 charakteryzuje się szczególną trwałością i twardością, stosowany jest do izolacji cieplnej w miejscach, gdzie napór obciążeniowy jest szczególnie duży. Jest to bardzo szeroki zakres obiektów, od podłóg i dachów magazynów i warsztatów i garaży, poprzez tarasy i ściany poniżej poziomu gruntu aż po konstrukcje nośne pod dachówkę. Styropian ten jest tak trwały, że stosuję się …

CZYTAJ WIĘCEJ

Styropian EPS 80-038

Styropian EPS 80-038 służy do izolacji podłóg i dachów o wszechstronnych zastosowaniach. Styropian ten stanowi istotny element budowy zawsze wtedy, gdy rozważamy utrzymanie wysokich właściwości termoizolacyjnych. Dlatego też tak wiele uwagi poświęciliśmy na stworzeniu solidnego styropianu o doskonałych właściwościach izolacyjnych i przystępnej cenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Styropian EPS 42

Styropian Ciepła Ściana 042 służy do ocieplenia ścian pod tynk. Jego rozległe zastosowania czynią go materiałem uniwersalnym w wielu inwestycjach termoizolacyjnych.

CZYTAJ WIĘCEJ